HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Akordion Genç Odası

Akordion Genç Odası

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Akordion Genç Odası

Koyu mavi ve açık mavi renklerinin harmanlanması ile tasarlanan, genç odası takımı, hareketli bir yaşam alanı oluşturmayı hedefliyor. Şifonyer ve gardırobunda ayna tercih edilen genç odası takımı, hareketli yaşam alanı oluşturmasının yanı sıra, ortama derinlik katarak, ferahlık hissini uyandırıyor. 

Genç odası takımı tasarımı ile tam puan alırken, işlevselliği ile de beğeni topluyor. Özellike çalışma masasının üzerindeki raf düzenleyici parçalar ile, kullanıcısına yardımcı olarak bir kullanım amaçlanıyor. Aynalı gardırobun arkasında, geniş bir iç hacim bulunurken, ekstra saklama alanlarında görevi şifonyer devralıyor. 

Genç odası takımında konfor da ön planda tutuldu. Kaliteli bir karyolaya sahip olan genç odası takımında, başlık sünger üzerine kumaş kaplama tercih edildi. Böylece rahat ve konforlu bir kullanım hedefleniyor. Modern yaşam alanlarına şıklık katarken, kullanıcısını da memnun edecek genç odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Aqua Marin Genç Odası
Atlantis Genç Odası
Çağlar 2 Genç Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın