HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Aqua Marin Genç Odası

Aqua Marin Genç Odası

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Aqua Marin Genç Odası

Turkuaz mavi rengi ile tercih edildiği alanlara ferahlık katacak genç odası takımı, şık tasarımıyla görenlerin beğenisini kazanıyor. Aqua marin genç odası takımı, başlıklı baza, raflı çalışma masası,aynalı şifonyer, aynalı gardırop ve komodinden oluşuyor. Kullanıcılar isteklerine bağlı olarak takımın tüm parçalarını satın alabilirken, kullanıcısının isteklerine bağlı olarak parça parça seçim de yapılabiliyor. 

Modern genç odası takımı, geniş bir iç hacim sunarken, kaliteli üretim malzemeleri ile, uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model olarak karşınıza çıkıyor. Takım, şık olduğu kadar işlevsellikleri ile de ön plana çıkıyor. Takımın gardırop, şifonyer ve komodin gibi açılır kapaklarında frenli menteje ve ray sistemleri kullanıldığı için olası kazaların önüne geçiliyor. Güvenilir bir yapıya sahip olan genç odası takımı, aynı zamanda ferah bir yaşam alanı oluşturmak için de ideal tasarıma sahip. Özellikle gardırop ve şifonyerde ayna tercih edilmesinin en önemli sebeplerinin başında, tercih edildiği alanlarda derinlik algısı oluşturması amaçlanıyor. Modern genç odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Tuana Çocuk Odası
Gemici Çocuk Odası
İnci Genç Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın