HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Çağlar 2 Genç Odası

Çağlar 2 Genç Odası

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Çağlar 2 Genç Odası

Çağlar genç odası sade tasarımı ile gençlerin beğenisini kazanıyor. Odalarında sade ancak işlevsel bir genç odası takımı talep eden gençlerin tercih ettiği genç odası takımı tüm parçaları ile gençleri memnun ediyor. Çok raflı çalışma masası, kütüphanesi, başlıklı karyolası, şifonyeri ve geniş bir iç hacme sahip gardırobu ile tüm ihtiyaçları karşılıyor. Genç odası takımı kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretildiği için, uzun yıllar boyunca kullanım imkanını kullanıcılarına sunuyor. 

Modern genç odası takımı, dayanıklı ve kaliteli yapısı ile dikkatleri üzerine çekerken, frenli ray ve menteşe sistemi ile gardırop, şifonyerlerin sert kapanmalarına karşı da önlem alıyor. Böylece olası kazaların da önüne geçilmiş oluyor. Kullanıcılar genç odası takımının tüm parçalarını birlikte alabildikleri gibi, takım içerisinde parça parça satın alım da yapabiliyor. Genç odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Çağlar Genç Odası
Aqua Marin Genç Odası
Akordion Genç Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın