HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Ezgi Genç Odasi

Ezgi Genç Odasi

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Ezgi Genç Odasi

Çiçekli motifi ile modern bir çizgiye sahip olan genç odası takımı ilk bakışta sade tasarımı ile dikkat çekerken çiçek motiflerinin detayıyla da zarafetini ortaya koyuyor. Genç kızların severek kullanacağı ve odasında tercih edeceği bir tasarıma sahip olan takım, aynı zamanda işlevselliği ile de beğenileri topluyor.

Genç odası takımı, başlıklı karyola, geniş iş hacme sahip gardırop, çalışma masası ve aynalı şifonyer ve komodinden oluşuyor. Gençlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan ve üretilen, Ezgi genç odası takımını tercih eden gençler, memnun kalıyor. Özellikle gelişim çağında, odalarında vakit geçirmek, kişisel benliklerini kazanmak adına, çocuklarının bireysel zaman geçirmesinin önemini kavrayan ebeveynler genç odası takımlarına ilgi duyuyor. Modern yaşam alanlarına da uyum sağlayacak bir tasarım çizgisi ile gelen genç odası takımı, dayanıklılığı ve kalitesi ile ön plana çıkıyor.

Zarif çiçek motifi ile şık bir genç odası dizayn etmenizi sağlayacak Ezgi genç odası takımını şimdi keşfetmek için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Yağmur Genç Odası
Hayal Genç Odası
Retro Genç Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın