HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Ferzin Genç Odası Takımı

Ferzin Genç Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Ferzin Genç Odası Takımı

Modern genç odası takımı simli tasarımıyla, modern yaşam alanlarınıza ışıltı katmaya geliyor. Şık tasarımının yanı sıra yaşam alanlarınıza ışıltı katacak olan genç odası takımını çok seveceksiniz. Aynalı ve camlı bir gardırop tasarımına sahip olan, genç odası takımı, tam anlamıyla günümüzün tasarım trendlerini taşıyor. Yüksek başlığa sahip karyolası, camlı gardırobu, aynalı şifonyeri ve komodini ile, tam anlamıyla lüks bir konsept oluşturmanızı sağlıyor. 

Lüks genç odası takımı, şık olduğu kadar işlevsel bir kullanım da sunuyor. Gardırop iç dizaynı hem uzun elbiselerinizi, hem de katlanabilir kıyafetleriniz için, raf bölmeler sunuyor. Üstelik içerisindeki çekmeceler de ekstra alan sunuyor. Genç odası takımı içerisindeki bir diğer hoşunuza gidecek detay ise, şifonyer olacak. Tasarımı gereği hem makyaj aynası hem de şifonyer ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Modern genç odası takımı hakkında daha detaylı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Pamira Genç Odası Takımı
Yağmur Genç Odası
Hayal Genç Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın