HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Henna Genç Odası Takımı

Henna Genç Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Henna Genç Odası Takımı

Henna genç odası takımı, sade bir tasarıma sahip. Yaşantısında sadeliği ilke edinen kullanıcılara hitap eden, genç odası takımı kullanışlı yapısıyla beğeni kazanıyor. Tasarımındaki sadelik ve yalınlık genç odası takımına şıklık katıyor. Üstelik işlevsel tasarımı ile de kullanıcısını tam anlamıyla memnun ediyor. 

Gardırobun ortasında yer alan aynalı bölüm, makyaj aynası görevi görüyor. Böylece takımın içerisine makyaj aynası dahil edilmeyerek ekstra alan tasarrufu da sağlanıyor. Gardırobun iki yanı da giysi ihtiyaçları için, kullanıcıya geniş bir kullanım alanı sunuyor. Genç odası takımı, gardırop, başlıklı karyola ve komodinden oluşuyor. Genellikle daha ufak yaşam alanlarında tercih edilen genç odası takımı, kullanıcısının ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Modern genç odası takımını şimdi satın almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Pamira Genç Odası Takımı
Çağlar 2 Genç Odası
Aqua Marin Genç Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın