HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Lina Genç Odası Takımı

Lina Genç Odası Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Lina Genç Odası Takımı

Ferah bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız, Lina genç odası takımı tam size göre. Bol aynalı tasarımı, yaşam alanlarınızda maksimum ferahlığı sağlaması adına tasarlandı. Üstelik takımın renkleri de açık renkli tercih edildi. Böylece ışığı en fazla yansıtan ve kullanıldığı alanlarda kendisini fark ettiren genç odası takımını çok beğeneceksiniz. 

Genç odası takımı içerisinde, aynalı gardırobu, başlıklı karyolası, komodin ve aynalı şifonyeri yer alıyor. Gardırobunun sürgülü olması yaşam alanlarınıza ekstra yer açarken, aynalı şifonyer de, çekmece ve saklama alanlarınızı arttırıyor. Takımın başlıklı karyolası ise, tam anlamıyla şık tasarımıyla görenleri büyülüyor. Birbirinden bağımsız, dikdörtgen parçalara sahip başlık, rengi ve tasarımı sayesinde yaşam alanlarınıza hareket katacak. 

Modern genç odası takımını yaşam alanlarınıza dahil etmek istiyorsanız, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Çağlar 2 Genç Odası
Aqua Marin Genç Odası
Atlantis Genç Odası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın