HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Arty Koltuk Takımı

Arty Koltuk Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Arty Koltuk Takımı

Arty koltuk takımı, yaşam alanlarınızda dekorasyonunuzun temelini oluşturacak. Göz alıcı tasarımıyla beğeninizi toplayacak koltuk takımı modeli göze hitap eden estetik bir tasarıma sahip. Açık ve koyu renk kombini ile, tercih edildiği alanlarda, dikkatleri üzerine çekecek koltuk takımına daha yakından bakın. Silinebilir koltuk kumaşı, yumuşak ve birinci sınıf süngerleri, sağlam iskeleti ve yaşam alanlarınıza katacağı şıklık ile, Arty koltuk takımını keşfedin. 

Oturumu ile kullanıcısını memnun ederken, kullanılacağı salonda dekorasyonun havasını değiştirecek olan kanepe takımına daha yakından bakın. İki adet üçlü kanepe ve bir adet berjerden oluşan takım, isteğinize göre şekillendirilebiliyor. Kullanıcıların isteklerine bağlı olarak takıma, orta sehpa, aksesuar ürünleri de opsiyonel olarak dahil ediliyor. Takım hakkında daha fazla bilgi alın. Şimdi ürün bilgi formunu doldurarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Arty Orta Sehpa
Arty Tv Ünitesi
Arty Yemek Odası Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın