HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Arya Koltuk Takımı

Arya Koltuk Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Arya Koltuk Takımı

Modern koltuk takımı, heybetli duruşu ile dikkatinizi çekecek. Tasarımı ve vaad ettiği konforu ile yaşam alanlarınıza yakışacak bir kanepe takımı olan, Arya koltuk takımını keşfedin. Deri koltuk takımı tercih etmek isteyen kullanıcıların ilgisini çekecek olan koltuk takımı detayları ile beğeninizi kazanıyor. Şık bir duruşa sahip olan koltuk takımı, kanepesi ve berjerleri ile mükemmel uyum sağlıyor. Kumaş ve deri karışımı bir kaplamaya sahip olan koltuk takımının rengi kullanıcıların talepleri üzerine değiştirilebiliyor.

Modern koltuk takımı, tasarımıyla kullanıcısını büyülerken, işlevselliği ile de takdir topluyor. İstenildiğinde yastıkları kaldırılabilen bir yapıya sahip olan koltuk takımı, tek kişilik yatak ölçülerine sahip olabiliyor. Üstelik yerden yüksekliği ile de kolay bir temizlik imkanı sunan, koltuk takımı kullanıcısının işini de kolaylaştırıyor.  Modern koltuk takımına daha yakından bakmak ve bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın