HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Bugatti Koltuk Takımı 2

Bugatti Koltuk Takımı 2

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Bugatti Kanepe Takımı

Konforlu ve rahat bir koltuk takımı arayan kullanıcıların ilk tercihleri arasında, Bugatti koltuk takımı yer alıyor. Pofuduk ve yumuşak süngerleri ile oturduğunuzda içine gömüleceğiniz bir koltuk takımı arıyorsanız, Bugatti tam size göre. Özel tasarımıyla modern hatları ön plana çıkartılırken, tasarımında tercih edilen nubuk kumaş ve kahverengi ile, ağır bir duruşa sahip kanepe takımı dikkatleri üzerine çekmeye yetiyor. Konforlu olduğu kadar, yumuşak hatları ile hareketli bir tasarıma sahip olan koltuk takımı, bu sebeple bir çok yaşam alanına adapte edilebiliyor. 

Modern koltuk takımı yumuşak süngerleri, nubuk kumaşı, dayanıklı ahşap iskeleti ve ergonomik ölçü formları ile bir koltuk takımından beklenenin fazlasını veriyor. Üstelik istenildiğinde açılabilen bir özelliğe de sahip olan koltuk takımı, tek kişilik yatak ölçülerine sahip oluyor. Tercih edildiği alanlarda, dikkatleri üzerine çekmede başarılı olacak olan kanepe takımına daha yakından bakın. Şimdi ürün bilgi formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın