HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Flora Koltuk Takımı

Flora Koltuk Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Flora Koltuk Takımı

Lüks yaşam alanlarında tercih edilmesi adına tasarlanan, flora koltuk takımı, altın renkli arması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Göz alıcı tasarımı ile ilgilerin odağı olan modern koltuk takımının ana renkleri mavi ve krem rengi tercih edildi. Bu iki renk ile mükemmel uyumu yakalayan altın rengi metal ayakları ve kırlentlerin üzerindeki parlak şeritler, takıma şıklık katıyor. Kadife ve yumuşak bir kumaşın tercih edildiği koltuk takımı kullanıcısına konforlu bir oturum sunuyor. Hem tasarımıyla hem de konforuyla kullanıcısının kalbini kazanacak olan koltuk takımını keşfedin.

Üretiminde kullanılan malzemeleri ile hem konforu hem de dayanıklılığı ile uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanmanıza olanak sağlıyor. Üstelik işlevselliği ile de ön plana çıkan koltuk takımı, istenildiğinde sırt kısmı arka tarafa döndürülerek, yatak ta olabiliyor. Açıldığında tek kişilik bir yatak ölçülerine sahip olabilen koltuk takımı kalabalık aileler ya da misafirleri olan kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Modern yaşam alanlarınızda hem şık hem de konforlu bir koltuk takımına yer vermek için, Flora koltuk takımına daha yakından bakın. Şimdi ürün bilgi formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın