HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Lara Koltuk Takımı

Lara Koltuk Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Lara Koltuk Takımı

Lara koltuk takımı, tüm gözleri üzerine çekiyor. Nubuk kumaş kaplaması ile de beğenileri toplayan kanepe takımına şimdi daha yakından bakın. Altın rengi metal ayakların üzerine oturtulan berjer ve kanepeler, oval hatlarıyla tercih edildikleri alana hareket katmaya geliyor. Yuvarlak bir ölçüye sahip berjeri, alışılmışın dışında bir tasarım sunarak, hem kullanıcısını hemde konukları şaşırtıyor. Üstelik vaad ettiği konfor ile de kullanıcısının, kendisinden beklentilerini boşa çıkartmıyor. 

Chester koltuk takımları arasına giren, Lara koltuk takımı, istenildiğinde farklı kumaş türü ve rengi ile kombinlenebiliyor. Tasarımı kadar işlevselliği ile de kullanıcıların tercih ettiği koltuk takımını kullanıcılar arzu ederse açabiliyor. Böylece öne gelen oturma alanları, tam bir tek kişilik yatak ölçülerine kavuşuyor. İşlevsellikleri, yatak olmakla da sınırlı kalmayan koltuk takımı, silinebilir ve temizlenebilir bir kumaş yapısına sahip. Böylece olası kazalar ve zaman içerisinde oluşabilecek kir ve lekelenmelerin de önüne geçiyor. Modern chester koltuk takımına daha yakından bakmak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın