HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Loft Koltuk Takımı

Loft Koltuk Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Loft Koltuk Takımı

Tam anlamıyla konforu vaad eden koltuk takımı, sağlam yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlayacak. Lüks detayları ve gösterişli tasarımıyla chester koltuk takımı severlerin beğenisini kazanıyor. Nubuk kumaş ve chester modelin mükemmel uyumunu temsil eden, Loft koltuk takımı, aynı zamanda ergonomik ölçü formlarına da sahip. Koltuk takımının tasarımında öne çıkan detayların başında, chester olması gelirken, ahşap detayları da takıma ayrıca bir şıklık katıyor. 

Loft koltuk takımı hem rahat hem de şık olduğu kadar, işlevselliği ile de kullanıcısını şaşırtıyor. İstenildiğinde açılabilen kanepe takımı tek kişilik yatak ölçülerini kullanıcılarına sunuyor. Bununla birlikte kolay temizlenebilir bir yapısı olan, koltuk takımında silinebilir kumaşlar kullanılırken, yerden yüksekliği de arttırılarak, koltukların altının rahatça temizlenebilmesi amaçlandı. Hem rahatlığı hem şıklığı hemde işlevselliği ile yaşam alanlarınızda yer vermek isteyeceğiniz koltuk takımına daha yakından bakın. Şimdi ürün bilgi formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Zara Koltuk Takımı
Motto Koltuk Takımı
Damla Koltuk Takımı 1
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın