HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Milena Koltuk Takımı

Milena Koltuk Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Milena Koltuk Takımı

Milena koltuk takımı evinize baharı getirecek. Turuncu ve kahverengi renk tonları ile kaplanan koltuklar, adeta, doğadaki toprak - çiçek birlikteliğini yaşam alanlarınıza getiriyor. Renkleri ile gönlünüzü kazanacak koltuk takımı, kumaş motifiyle de beğeninizi toplayacak. Birbirine paralel dikey çizgilerin yer aldığı koltuk kumaşı, takıma bir hareket katıyor. Üstelik silinebilir özellikleri olan koltuk kumaşı temizlenebilir bir özellik sunarken, yerden yüksek bir yapıya sahip olan koltuk takımı, koltuk altlarının da kolay bir şekilde temizlenmesine olanak sağlıyor. 

Modern yaşam alanlarına şıklık ve hareket katacak olan kanepe takımı, istenildiğinde tek kişilik bir yatak haline de dönüşebiliyor. Kanepelerdeki yastıkların arka tarafa doğru döndürülmesi ile birlikte, tek kişilik yatak ölçüleri ortaya çıkıyor. Hem tasarımı hem de işlevselliği ile kullanıcısının gönlünü kazanacak olan Milena koltuk takımı hakkında daha fazla bilgi alın. Şimdi ürün bilgi formunu doldurabilir ve size ulaşmamızı talep edebilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Zara Koltuk Takımı
Prada Koltuk Takımı
Liva Koltuk Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın