HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Petra Koltuk Takımı

Petra Koltuk Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Petra Koltuk Takımı

Cehster koltuk takımları içerisinde, masmavi rengi, temizlenebilir kumaşı ve rahat oturumuyla kullanıcısının kalbini kazanıyor. Lüks yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen, kanepe takımı, sırt yastıkları kaldırıldığında, tek kişilik yatak olabilme özelliği sunuyor. Petra koltuk takımı kapitoneli tasarımı, mavi ve kahverenginin mükemmel uyumu ile salonlarınızda şık bir konsept oluşturuyor. Oturma grubu, beğenilen tasarımı, ve modern hatları ile şık yaşam alanlarınızda, en doğru tercihiniz olacak. Berjer ve kırlentlerinin renk uyumu takıma bütünlük sağlıyor. Lacivert koltuk takımı, dayanıklı yapısı, konforlu süngerleri ve ergonomik ölçü formları ile, hayallerinizdeki dekorasyonu oluştururken, sizlerin konforunu da düşünüyor. 

Modern koltuk takımı hakkında daha fazla bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yaparak, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Gold Koltuk Takımı
Prada Koltuk Takımı
Monaco Koltuk Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın