HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Petra Koltuk Takımı-2

Petra Koltuk Takımı-2

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Petra Koltuk Takımı

Modern koltuk takımı, yaşam alanlarınıza şıklık katmaya geliyor. Cilalanmış parlak ahşabı, konforlu süngerleri ve özel kumaşı ile şık olduğu kadar konforlu bir oturumu da vaad eden koltuk takımına yakından bakın. Ergonomik ölçü formlarına uygun olarak üretilen, koltuk takımı sizi düşünürken, şık tasarımıyla da oluşturmak istediğiniz modern dekorasyonun temellerini oluşturacak. Turuncu ve açık bej renklerinin kullanıldığı lansman rengi, kullanıcıların istekleri üzerine değiştirilebiliyor. 

Modern koltuk takımındaki ahşap detaylar ilgilerin odağı olmaya yetiyor.  Kol kısmında ve ayaklarında parlak cilalanmış ahşap adeta ışıldıyor. Tasarımıyla hemen hemen tüm modern yaşam alanlarına uyum sağlayacak olan koltuk takımı, silinebilir özelliği, konforlu oturumu ile de en önemli özelliklerini ortaya koyuyor. Modern koltuk takımına daha yakından bakmak ve detaylı bilgi alabilmek adına, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Böylece en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Motto Koltuk Takımı
Gold Koltuk Takımı
Prada Koltuk Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın