HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Riva Lükens Koltuk Takımı

Riva Lükens Koltuk Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Riva Lükens Koltuk Takımı

Modern koltuk takımı, sade tasarımı ve zarif duruşuyla ilgi odağı oluyor. Tasarımındaki sadelik ve asil duruşu, koltuk takımının öne çıkan özelliklerinden olurken, tasarımına şıklık katan özel kumaşı da modele ışıltı katıyor. Kapitoneli koltuk takımı tercih etmek isteyen kullanıcıların da ilgisini çeken bir tasarıma sahip olan koltuk takımı, kanepe ve berjerlerinde kapitoneye yer veriyor. Silinebilir ve kolay temizlenebilir yapısıyla şık olduğu kadar pratik olan koltuk takımı kullanıcılarının takdirini kazanıyor. Modern koltuk takımının bir diğer önemli özelliği ise, ahşap detayları oluyor. Ahşap ayakları ve alt kısımda yer alan çıta, koltuğu adeta çerçeveliyor. 

Modern lükens koltuk takımını tercih eden kullanıcılar genellikle koltuk takımının kendi grubundan olan, Riva lükens yemek odası takımını da tercih ediyor. Böylece yaşam alanlarının ayrılmaz parçası mükemmel uyumu iki mobilya takımı ile yakalamış oluyorlar. Modern koltuk takımı özellikleri ve detayları hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Zara Koltuk Takımı
Beta Köşe Koltuk Takımı
Damla Koltuk Takımı 1
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın