HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Sofia Berjer

Sofia Berjer

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Sofia Berjer

Berjerler yaşam alanlarında, özellikle salonlarda olmazsa olmaz mobilyaların başında gelmektedir. Salon konseptini ve dekorasyonunu tamamlayan berjerler, tek kişilik koltuklardır. Genellikle ikili olarak tercih edildiklerinde, tam bir takım havası verse de, günümüzde sıklıkla yaşam alanlarında tek berjerli koltuk takımları da kullanılıyor. Berjerlerin en önemli özellikleri, büyük koltukların tasarımı ve renklerinden farklı olarak seçilebilmesidir. Dekorasyona renk katan yapısı ile Sofia berjer de koltuklarınız ile mükemmel uyumu yakalarken salon dekorasyonunuza da hareket getirmeyi başarıyor. Mavi renkli kumaşı ve metal kasası ile adından söz ettiren tasarımı beğeninizi kazanacak. 

Sofia berjer şık olduğu kadar, dayanıklılığı ile de ön plana çıkıyor. Metal kasadan oluşan berjer,  uzun yıllar boyunca kullanmanıza imkan sağlayacak. Sağlam olmasının yanı sıra hafifliği de önemli bir özelliği olan berjer koltuğu, dekorasyonunuzda ufak değişiklikleri yapabilmenize olanak sağlıyor. Modern yaşam alanlarında tercih edilen, Sofia berjer modeline şimdi daha yakından bakmak ve bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapmaktan memnuniyet duyacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Mardin Orta Sehpa
Savanah Orta Sehpa
Konik Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın