HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Vera Koltuk Takımı

Vera Koltuk Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Vera Koltuk Takımı

Vera koltuk takımı, oturumu destekleyecek ve size en yüksek konforu sunacak tasarımı ile, beğeninizi kazanıyor. Yumuşak süngerleri, teninizi okşayacak kumaşı, ergonomik oturumu destekleyen ölçü formu ile hayallerinizdeki koltuk takımı deneyimini sizlere sunuyor. İki adet üçlü ve bir adet berjerden oluşan kanepe takımına, opsiyonel olarak berjer veya kanepe ilave edilebiliyor.

Dikkatleri üzerine çekecek olan oturma grubu, tasarımıyla göz doldururken rahatlığıyla da konuklarınızın beğenisini kazanacak. Uzun yıllar boyunca kullanacağınız dayanıklı iskelet yapısı ve malzemeleri ile, doğru seçim yaptığınızı yıllar içerisinde anlamış olacaksınız. Modern koltuk takımı, fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Tiga Koltuk Takımı
Motto Koltuk Takımı
Milano Koltuk Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın