HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Zara Koltuk Takımı

Zara Koltuk Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Zara Koltuk Takımı

Masmavi rengiyle, yaşam alanlarınıza yeni bir soluk katacak olan, Zara koltuk takımı, mavinin en sevilen tonuna sahip. Koyu mavi renginin en güzel uyum sağladığı renklerin başında gelen altın sarısı, koltuk takımının metal kısımlarında tercih ediliyor. Bu metal kısımlar, koltuk takımına ışıltı katarken, tasarımında da şıklığını pekiştiriyor. Zara koltuk takımı, modern yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen modellerin başında geliyor. 

Zara modern koltuk takımı, konforlu bir oturum vaad ediyor. Masmavi renkli kumaşı, teninizi okşayacak. Yumuşak süngerleri ile de konforlu bir oturum sağlayan, modern kanepe takımı, kullanıcısına rahat bir oturum sunuyor. Modern kanepe takımı, istenildiğinde açılabiliyor ve yatak olabilme özelliği de sunan koltuk takımı, işlevselliğiyle de tam puan alıyor. Zara koltuk takımı hakkında daha fazla bilgi almak ve yaşam alanlarınıza dahil etmek istiyorsanız, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Zen Koltuk Takımı 1
Bugatti Koltuk Takımı 2
Pera Koltuk Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın