HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Zen Koltuk Takımı 1

Zen Koltuk Takımı 1

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Zen Koltuk Takımı

Zen koltuk takımı, ilk görüşte dikkatleri üzerine çekecek bir tasarım ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Koltuk takımının üçlü kanepesinin sağ ve sol başlarında yer alan deri kapitoneli kısım, takımın genel tasarım formunu belirliyor. Aynı kapitone desen, koltuğun sırt dayama kısmında da görülüyor. Takımda konforu arttırmak adına kol dayamalıkları yumuşak bir sünger ile kaplanarak, kullanıcısına konfor sunuluyor. Üstelik, istenildiği zaman açılabilir mekanizmaya sahip olan koltuk, tek kişinin rahatlıkla yatabileceği bir alan kullanıma sunuyor.

Modern koltuk takımı, hareketli bir tasarım diline sahip. Deri ve kumaş döşemenin karışık olarak kullanıldığı takımda, kapitone desen takımın tasarımının öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Kolay silinebilir kumaşı, konforlu süngeri ve dayanıklı ahşabı ile, uzun yıllar boyunca ilk günkü konforu ve şıklığı ile kullanımı vaad ediyor. 

Şık koltuk takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Zen Koltuk Takımı 1
Monoco Koltuk Takımı
Bentley Koltuk Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın