HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Zen Koltuk Takımı 2

Zen Koltuk Takımı 2

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Zen Kanepe Takımı

Zen kanepe takımı, yaşam alanlarında lüks bir dekorasyonu inşa etmek isteyen kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Eşsiz bir tasarıma ve konsepte sahip olan kanepe takımı, göz alıcı şıklığını detaylarından alıyor. Özel kaplama kadife kumaşı takıma konfor katarken şıklığını da arttırıyor. Takım içerisinde yer alan kanepelerin, bordo rengi ve açık kahverengi renk tonları birbirleri arasında mükemmel uyum sağlarken, salonunuza da şıklık getiriyor. Özellikle kanepeler ile uyumlu kırlentler, kanepeler arasındaki renk zıtlıklarındaki uyumu sağlıyor. 

Lüks kanepe takımı, tüm detaylarıyla göze hitap ederken, konforuyla da kullanıcısını rahat ettiriyor. Üstelik kolay silinebilen bir kumaşa sahip olan koltuk takımı, kir ve lekelenmelere maruz kalmıyor. Dayanıklılığı ve sağlamlığı ile de adından söz ettiren koltuk takımı, uzun yıllar boyunca aynı şıklığı ve işlevselliği ile kullanım imkanı sağlıyor. Lüks koltuk takımına daha yakından bakmak ve bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın