HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Köşe Takımları Koleksiyonu

Köşe Koltuk Takımları

Köşe koltuk takımları genellikle rahat bir yaşam alanı oluşturmak ve salonunu tasarruflu kullanmak isteyen kullanıcıların tercihi oluyor. Beğenilen tasarımları ile köşe koltuk takımları, yeniden yaşam alanlarında hak ettiği kullanım oranına ulaşıyor. Özellikle evini yeni kuracak olan çiftlerin tercihi olan köşe koltuk takımları rahat yapısıyla, konforuna düşkün genç çiftlerin beğenisini kazanıyor. 

L koltuk takımı olarak ta isimlendirilen köşe koltuk takımları tercih edildiği alanda köşeleri kullandığı için tasarruflu bir iç dekorasyon oluşturuyor. Böylece kullanıcılara daha fazla hareket alanı sağlarken, ferah bir konsept sunuyor. Birbirinden şık ve farklı tasarıma sahip köşe koltuk takımları, özellikleri ile de farklı kullanıcı gruplarına hitap ediyor.

Açılabilen Köşe Koltuklar

Farklı kullanım tarzlarına uygun üretilen köşe koltukların içine açılabilen koltuk takımları da girmektedir. Kalabalık aileler ya da misafirlerini daha rahat bir şekilde ağırlaması için açılabilen köşe koltuk takımları tercih edilebilmektedir. Açılan köşe koltuk takımları ile büyüyebilen modeller bulunurken, yastıklarının da kaldırıldığı tasarımları bulunmaktadır. 

Uzanmalı Köşe Koltuklar

Uzanmalı köşe koltuklar tasarımı ve yapısı ile daha kısa bir ölçüye sahiptir. Sadece uzanacak kadar bir payı olan bu koltuk takımları genellikle bir üçlü ve berjer ile de tercih edilebilmektedir. En önemli artısı bir köşesinde ekstra uzanmak için bir pay olan uzanmalı koltuklar, köşe koltuk takımları kategorisi içerisine girmektedir. Tasarımı ile çok yakın olan bu iki koltuk modeli birbirinden farklı olsalar da çok yakın özelliklere ve kullanım alışkanlıklarına sahiptir.


Blog

Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın