HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Beta Köşe Koltuk Takımı

Beta Köşe Koltuk Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Beta Köşe Koltuk Takımı

Evinizi saracak yapısı ve tasarımıyla, dekorasyonunuzun temellerini oluşturacak köşe koltuk takımına daha yakından bakın. Köşe kanepe takımı, üretim malzemeleri ile sizleri mutlu edecek. Birinci sınıf kumaşı, dayanıklı ve kaliteli süngeri, sağlam ve dayanıklı ahşabı ile uzun yıllar boyunca kullanacağınız bir koltuğa sahip olabilirsiniz. Koltuk takımının şık tasarımı da en az kalitesi kadar beğeni topluyor. Köşe koltukta tercih edilen kırlentlerin tasarımı ve renkleri de eşsiz bir uyumu temsil ediyor.

Köşe koltuk takımına yaşam alanlarında yer veren kullanıcılar hem şıklığı hem de dayanıklılığı ile memnun kalıyor. Gerektiğinde arkaya doğru açılabilen sırtlıkları ve kol dayama aparatları, koltuğa işlevsellik katıyor. Modern köşe koltuk takımının fiyatı ve detaylı özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştireceğiz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Damla Köşe Takımı
Alanya Köşe Koltuk
Liva Köşe Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın