HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Mutfak Masa Takımı 6 lı

Mutfak Masa Takımı 6 lı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Mutfak Masa Takımı 6 lı

Modern yaşam alanlarında en çok tercih edilen, mutfak masalarının başında gelen, takım, 6 kişinin rahatlıkla oturabileceği bir imkan sunuyor. 4 adet sandalye ve bir adet banktan oluşan masa takımı geniş ailelerin tercihleri arasında yer alıyor. Mutfak masa takımını tercih eden kullanıcılar, isteklerine bağlı olarak, bank yerine 2 adet sandalye takıma dahil edebiliyor. Konforlu ve rahat bir kullanım sunan mutfak masası, ufak ölçüleriyle hemen hemen bir çok yaşam alanına kolay adapte oluyor. Modern mutfak masası takımı, istenildiğinde açılarak, daha da büyüyor. Böylece 6 kişinin rahatlıkla yemek yiyebileceği bir alan sağlanıyor. 

Pembe ve beyaz renkleri takımın genel konseptine hakim. Özel kaplama kumaşı ve sandalyelerde kullanılan sünger, konforu arttırıyor. Modern mutfak masası takımını, yaşam alanlarınıza dahil etmek istiyorsanız, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Tel Sandalyeli Mutfak Masa Takımı
Hazar Mutfak Masa Seti
Damla Mutfak Masa Seti
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın