HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Tel Sandalyeli Mutfak Masa Takımı

Tel Sandalyeli Mutfak Masa Takımı

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Tel Sandalyeli Mutfak Masa Takımı

V Mutfak masası ve tel sandalyelerden oluşan mutfak masa takımı, spor tarzıyla mutfaklarda tercih ediliyor. Siyah renge sahip metal tel sandalyeler ve V ayaklı ahşap tablalı masa, kullanıcılarına, hoş bir deneyim sunuyor. Mutfaklarda sıklıkla tercih edilen modellerin başında gelen, tel sandalyeli mutfak masası, hafif ve minimal ölçü formlarıyla pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Modern yaşam alanlarında kullanıcıların, mutfaklarında masa ve sandalye ihtiyaçlarını karşıladıkları, masa takımını çok beğeneceksiniz. Metalden üretilen, masa takımı, dayanıklılığı ve sağlamlığı ile ön plana çıkarken, özel boyası sayesinde korozyon ve paslanmaya maruz kalmayacak. Üstelik dayanıklılığının yanında konforlu bir oturumu da vaad eden sandalyelerinin oturak kısımlarında da konforu arttıracak malzeme kullanıldı.

Modern tel sandalyeli mutfak masa takımını, şimdi yaşam alanlarınıza dahil etmek istiyorsanız, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Tel Sandalyeli Mutfak Masa Takımı
Paris Mutfak Masa Takımı
Bella Mutfak Masası
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın