HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Sehpalar Koleksiyonu

Sehpa Modelleri

Salonlarda hem dekoratif hem işlevsel olarak tercih edilen sehpalar, hayat kurtarıcı bir görev üstleniyor. Salon dekorasyonunun konsept tamamlayıcılarından olan sehpa modelleri, konsept tasarımları ile kullanıldıkları alanlarda ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Ev dekorasyonuna uygun olarak seçilecek bir çok sehpa modeli bulunmaktadır. Modern sehpalar, klasik sehpalar ve konsept sehpa modelleri olarak farklı yaşam alanlarında tercih edilmektedir. 

Sehpalar da kendi içinde farklı kategoriler de tercih edilebilmektedir. Orta sehpalar, zigon sehpalar ve yan sehpa modelleri olarak farklı işlev ve kullanım amaçlarına göre çeşit artmaktadır. Mission Mobilya, sehpa kategorisi içerisinde yer alan onlarca sehpa çeşidi ve modeli arasından beğendiğiniz ve ev dekorasyonunuza uygun modeli tercih edebilirsiniz. 

Zigon Sehpa Modelleri

Zigon sehpalar yaşam alanlarında göz alıcı ve ilgi çeken tasarımlarıyla beğeni toplamaktadır. Kullanım amacı direkt olarak konuk ağırlama işlevi ile ev sahibinin işini kolaylaştırmaktadır. Zigon sehpalar bir çok farklı tasarım ile üretilmekte ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ağaç zigon sehpalar, metal zigon sehpalar, cam zigon sehpalar gibi farklı tasarımları bulunmaktadır. 

Orta Sehpalar

Orta sehpalar her evde kullanılması zorunlu olmayan ancak kullanıldığı alanlarda da farkını ortaya koyan mobilyalardır. Genellikle geniş yaşam alanlarında tercih edilmekte ve dekoratif özelliği ön plana çıkartılmaktadır. İşlevsel orta sehpa modelleri olsa da daha çok dekoratif amacı ile tercih edilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere salonun tam ortasında konumlandırılarak, dekorasyon ögelerinden olan aksesuarları, orta sehpanın hemen üzerinde kullanabilirsiniz.

Yan Sehpalar

Yan sehpalar hem zigon hemde orta sehpalara oranla daha az kullanılmaktadır. Ancak genellikle iki berjerin ortasında, ya da aksesuar ve aydınlatma ürünlerinden olan abajur yada vazo gibi nesneleri taşıması için tercih edilmektedir. Genel anlamda dekorasyona katkı sağlayan yan sehpa modelleri, tercih edildikleri alanlarda şık tasarımıyla göz alıcı konseptinize yarar sağlayacaktır.

Blog

Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın