HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Addis Orta Sehpa

Addis Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Addis Orta Sehpa

Sade tasarımıyla yalın dekorasyon dilinin hakim olduğu salonlarda tercih edilen orta sehpa yuvarlak yani oval forma sahip. Ahşap yuvarlak orta sehpa tercih etmek isteyen kullanıcıların ilgi odağına giren, Addis orta sehpa, sade tasarımıyla minimal yaşam alanlarının vazgeçilmezi oluyor. Sadeliğinin yanında kullanışlılığı ile de göz dolduran orta sehpa, kendi içerisinde yuvarlak bir halka çerçeve oluşturularak, sehpa üzerindeki ufak toz ve kırıntıların yere dökülmesinin önüne geçilirken, sehpanın tasarımına da ufak bir dokunuş yaparak, tasarımına hareket katması sağlanıyor. Ahşap orta sehpanın hemen altında, dergi ve gazeteleri koymak için ekstra bir alan da bulunuyor.

Modern orta sehpa modeli hem sadeliği hem işlevselliği ile sıklıkla tercih edilen modellerin başında geliyor. Yaşam alanlarınızda dahil etmeniz gereken mobilyalar arasında yer alan, orta sehpaya şimdi daha yakından bakabilirsiniz. Ürün bilgi formunu doldurarak taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Glasgow Orta Sehpa
Gaudi Orta Sehpa
Riyadh Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın