HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Aura Orta Sehpa

Aura Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Aura Orta Sehpa

Modern orta sehpa, kullanışlı yapısı ve şık detaylarıyla salon dekorasyonunuzun vazgeçilmezi haline gelecek. Dikkat çekici çizgileri ve kullanıcı dostu tasarımıyla beğeni topluyor. Orta sehpanın hemen üzerinde birleşik olarak gelen, siyah yuvarlak hanesi aksesuar ve dekoratif süs bitkilerinizi yerleştirmenize olanak sağlıyor. Böylece hem işlevselliği hem de dekorasyonunuza sağlayacağı katkısı ekstra özellikleri arasında yer alıyor. 

Tamamen ahşaptan imal edilen orta sehpa, dikdörtgen ölçü formlarında tasarlandı. Kenarları sivri bırakılmayarak olası kazaların önüne geçilmesi düşünülürken, oval hatları ile de dinamik bir tasarıma sahip olması amaçlandı. Modern orta sehpa modeli hem kullanışlı hem de yaşam alanlarınıza dahil edebileceğiniz özellikleri barındırıyor. Üstelik hafif olması da, sehpanın kolay taşınabilmesine olanak sağlıyor. Modern orta sehpa modeline şimdi daha yakından bakmak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Los Angeles Orta Sehpa
Mardin Orta Sehpa
Odun Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın