HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Basra Orta Sehpa

Basra Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Basra Orta Sehpa

Modern yaşam alanlarınıza sihirli bir dokunuş yapmanızı sağlayacak olan orta sehpa modeline yakından bakın. Dikdörtgen ölçü formlarına sahip olan orta sehpa modeli dayanıklı ahşaptan imal edildi. Ortasına yerleştirilen cam sayesinde orta sehpanın tasarımına hareket katarken, yaşam alanlarına ferahlık katması amaçlandı. Cam orta sehpa modeli, kullanışlı yapısıyla ön plana çıkıyor. Kırılmaya karşı dirençli bir cama sahip olan orta sehpa modeli, kolay temizlenebilir bir yapıda geliyor. Modern orta sehpa modelinin hemen altında yer alan ekstra haznesi ile de dergi, gazete ve iç mekan bitkileri gibi ufak nesneleri bu alanda muhafaza edebilir veya sergileyebilirsiniz.

Modern orta sehpa modeli işevselliği ile tam puan alırken, tasarımıyla da göz dolduruyor. Şık tasarımını tamamlayan, altın rengi yuvarlak ayakları da dikkatleri üzerine çekiyor. Modern orta sehpa modeline şimdi daha yakından bakın. Ürün bilgi formunu doldurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 


İlgilenebileceğiniz Ürünler

Sempati Orta Sehpa
İdea Orta Sehpa
İnnovia Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın