HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Boston Orta Sehpa

Boston Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Boston Orta Sehpa

Modern orta sehpa modelleri arasında ilgilerin odağı olan, Boston orta sehpa modeline yakından bakın. Salonunuzun merkezinde, dikkatleri üzerine çekecek olan orta sehpa modeli ahşap ve metalin mükemmel uyumunu temsil ediyor. Boru tipi metal ayakları ve ceviz ahşap desenli sehba tablası tasarımın temellerini oluşturuyor. Şık bir tasarım sunan orta sehpa modeli aynı zamanda kullanıcısını da düşünüyor. Olası çarpma ve kaza durumlarında, sehpanın sivri köşeleri olmaması adına, yuvarlatılmış bir formda üretiliyor. Böylece olası çarpma ve kazalarda meydana gelebilecek yaralanmalar en aza düşürülüyor. 

Alt tarafında da ufak bir bölme olan orta sehpa, dergi ve gazetelerinizi bu alanda muhafaza etmenize olanak sağlıyor. Böylelikle hem şık hem de kullanışlılık açısından, tam puan alan orta sehpa modeline şimdi daha yakından bakın. Ürün bilgi formunu doldurarak talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

İbiza Orta Sehpa
Boston Orta Sehpa
Nil Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın