HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Floki Orta Sehpa

Floki Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Floki Orta Sehpa

Orta sehpa modeli, sade tasarımı ve klasik ceviz rengi ile bilinen orta sehpa tasarımına sahip. Genellikle dikdörtgen bir ölçü formuna sahip olan orta sehpa, sağlam ve dayanıklı ahşap yapıya sahip. İki yanı kenarlıklı olan orta sehpa, kendinden çerçeveli yapısıyla kullanıcısını memnun ediyor. Genellikle modern yaşam alanlarında tercih edilen ceviz orta sehpa modeli daha çok minimal ve sade yaşam alanlarında tercih ediliyor. Tam anlamıyla işlevsel ve dekorasyonu tamamlayıcı bir kullanım amacı olan ahşap orta sehpa modeli kullanıcısına bekleneni veriyor.

Modern orta sehpa sade tasarıma sahip bir orta sehpa tercih etmek isteyen kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Cafcaflı ve motifli orta sehpalar yerine işlevinin ön planda olduğu naturel bir konsept oluşturulan dekorasyonlara mükemmel uyum sağlıyor. Modern orta sehpa modeline şimdi daha yakından bakmak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Drone Orta Sehpa
Rain Orta Sehpa
Ren Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın