HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Glasgow Orta Sehpa

Glasgow Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Glasgow Orta Sehpa

Oval orta sehpa, sade ve şık tasarımıyla, modern salonlarınıza dikkatleri çekecek. Tüm modern yaşam alanlarında olmayı hak eden şık tasarımı ve göz alıcı konseptiyle dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olacak orta sehpa modeline yakından bakın. Altın metal çerçevesi ve ayakları, ahşabın etkileyici dokusuyla mükemmel uyum yakalıyor. Üstelik paslanmaz ve leke tutmaz metal ayakları sehpaya şıklık katarken, dayanıklılığını da arttırıyor. Orta sehpa modeli tüm detaylarıyla kusursuzluğu temsil ederken, hafif yapısıyla da kolay taşınabilir yapıda geliyor. Böylece yaşam alanlarında dekorasyon değişikliklerinde ya da temizlik esnasında kullanıcısını yormuyor.

Modern oval orta sehpa modeli istenildiğinde yan sehpası ile kombinlenebiliyor. Böylece yaşam alanlarında iki sehpa takım işlevi görürken hem dekorasyonunuza katkısı hem de kullanışlı yapılarıyla kullanıcısını memnun ediyor. Modern orta sehpa modeline şimdi daha yakından bakmak ve bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Drone Orta Sehpa
Yangtze Orta Sehpa
İdea Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın