HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Lagom Orta Sehpa

Lagom Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Lagom Orta Sehpa

Modern yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarından olan sehpalar, dekorasyonu tamamlayıcı işlevleri ile önemlidir. Lagom orta sehpa da tasarımı ile modern yaşam alanlarının vazgeçilmez parçalarından olmaya aday. Özellikle metal çerçeveli kare cam bir tablaya sahip olurken, hemen altında yer alan yuvarlak mermer desenli tablası adete tasarımsal bir görsel şöleni gözler önüne seriyor. Geometrik şekillerden olan kare ve yuvarlak şekillerinin mükemmel uyumunu seyredebileceğiniz orta sehpa, modern yaşam alanlarına hareket katmayı başarıyor. 

Tasarımı göz alıcı olduğu kadar işlevselliği ile de beğenileri toplayan orta sehpa modeli, altında yer alan ekstra alan ile, dergi ve gazetelerinizi ya da iç mekan bitkilerinizi bu alanda barındırmanıza olanak sağlıyor. Modern orta sehpa modeli cam bir yapıya sahip olduğu için ferah bir konsept dizayn etmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Şimdi ürün bilgi formunu doldurarak, orta sehpa modeli hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Konik Orta Sehpa
Verone Orta Sehpa
Tuna Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın