HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Mardin Orta Sehpa

Mardin Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Mardin Orta Sehpa

Modern yaşam alanları başta olmak üzere, minimalist konsepte sahip evlerde de sıklıkla tercih edilen Mardin orta sehpa modeline yakından bakın. Üst tablada yer alan asimetrik şekilleri farklı renklerde tercih edildi. Ahşabın farklı renkleri kullanılarak tasarlanan orta sehpa modeli marküteri bir tasarıma sahip. Sehpanın ana ve çerçeve rengini oluşturan mat mavi rengi ve takımın tasarımıyla bütünleşiyor. Modern yaşam alanlarına yeni bir soluk getirecek olan orta sehpa modeli, aynı zamanda kullanışlı bir yapıda geliyor. Kendinden çerçeveli bir yapıya sahip olan orta sehpa modeli, sehpa üzerindeki toz ve yiyecek kırıntılarının, yere dökülmesinin önüne geçiyor. 

Orta sehpa modelinin hemen altında yer alan ekstra alan, dergi ve gazetelerinizi muhafaza etmenizi sağlıyor. Üstelik kolay ulaşıma imkan veren bu alan, hızlı bir şekilde dergi veya kitabınızı almanızı sağlıyor. Modern orta sehpa modeli hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Los Angeles Orta Sehpa
Mexico Orta Sehpa
Mardin Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın