HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Massive Orta Sehpa

Massive Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Massive Orta Sehpa

Ahşap orta sehpa, sade tasarımının yanında işlevsel özelliği ile tercih edilebiliyor. Salonlarınızda hem dekorasyonunuza katkı sağlayan tasarımı ile yarar sağlayacak olan orta sehpa modeli kullanışlı bir yapıda geliyor. Kullanıcı dostu tasarımı ve işlevselliği ile salonlarınızda yer vermek isteyebileceğiniz sehpa, iki tarafından açılan kanatları ile büyüyebiliyor. Böylece siz orta sehpanın konumunu değiştirmeden koltuklarınıza doğru uzanarak, servis sehpası görevi görebiliyor. Misafirlerinizi ağırlarken daha geniş bir servis sehpasına ihtiyacınız olduğunda iki kanatını yada ihtiyacınıza bağlı olarak tek kanatını bağımsız olarak açabilmenizi sağlıyor. İki yanındaki bu kanatlar sehpanın ölçülerini büyütürken, oturduğunuz alana da yaklaşarak aslında zigon sehpa işlevini de karşılıyor.

Modern orta sehpa modeline daha yakından bakmak ve sipariş vermek için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Drone Orta Sehpa
Mardin Orta Sehpa
Sempati Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın