HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Oslo Orta Sehpa

Oslo Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Oslo Orta Sehpa

Yaşam alanlarında görmeye alışık olmadığımız inovatif bir tasarıma sahip olan orta sehpa modeli, çift işlevli olarak karşınıza çıkıyor. Sehpanın bir bölümü direkt servis alanı işlevi görürken, bir bölümü de çekmeceli bir yapıya sahip. Bu çekmece sayesinde, elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalarınızın kaybolmadan güvenle saklayabileceğiniz bir iç hazne kullanıcılara sunuluyor. Üstelik bu çekmece frenli rayı sayesinde hızlı açılma ve kapanma gibi olası kazaların da önüne geçmek için tasarlandı.

Modern orta sehpa modeli işlevselliği ile ön plana çıkarken, tasarımıyla da salonlarınıza renk ve hareket katacak. Basamaklı bir tasarıma sahip olan bu orta sehpa modeli, direkt olarak dikkatleri üzerine çekerken, salonunuzdaki durağan tasarıma bir nebze olsun hareket getirecek. Modern orta sehpa modeline şimdi daha yakından bakmak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Verone Orta Sehpa
Rendy Orta Sehpa
İdea Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın