HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Rain Orta Sehpa

Rain Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Rain Orta Sehpa

Yuvarlak ölçü formlarına sahip modern orta sehpa modeli, karakteristik tasarımıyla kullanılacağı alanlara yeni bir tarz katacak. Ahşap ve metalin uyumun sergilendiği bir tasarıma sahip olan orta sehpa modeli, ölçüleri ile hemen hemen tüm yaşam alanlarına dahil edilebilmesi için tasarlandı. Rain orta sehpa, şık bir tasarıma sahip. Özellikle ince metal ayaklarına katılan hareketli form ile, orta sehpanın tasarımına şekil verildi. Üstelik birden çok kullanılan ince ayaklar ile orta sehpa oldukça güçlendirildi. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan orta sehpa kafesli bir tasarıma sahip. Kullanıcıların yaratıcılığına bağlı olarak, orta sehpanın içerisine uygun bir dekoratif kosnept uygulanabilir. 

Modern orta sehpa modeline şimdi yakından bakmak veya yaşam alanlarınıza şıklık katması adına, modern orta sehpaya sahip olmak istiyorsanız, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Elips Orta Sehpa
Bahama Orta Sehpa
Rendy Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın