HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Sempati Orta Sehpa

Sempati Orta Sehpa

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Sempati Orta Sehpa

Ahşap orta sehpa modeli, sade bir tasarımda geliyor. Dekoratif işlevinden daha çok, servis sehpası görevi görmesi adına tercih edilebilecek modeller arasında yer alan Sempati orta sehpa modeli, kullanıcılarını şaşırtıyor. İstenildiğinde iki yanından açılan kanatları ile daha da büyüyebilen orta sehpa modeli, sade tasarımının altında bir mühendislik yatıyor. Koltuk kenarlarına doğru, yukarı kalkan tablası ile, direkt olarak servis sehpası işlevi görüyor. Böylece kullanıcılar, yiyecek ve içeceklerini eğilmeden kolay bir şekilde el hizasından alabiliyor. Bu tasarımı ile ergonomik bir kullanım sunan orta sehpa modeli, rahat ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmak isteyen kullanıcıların dikkatlerini çekerken, tercihleri arasına da giriyor.

Modern orta sehpa modeli, hakkında daha fazla bilgi almak için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştireceğiz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Mexico Orta Sehpa
Hazar Orta Sehpa
Glasgow Orta Sehpa
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın