HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Aqua Tv Ünitesi

Aqua Tv Ünitesi

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Aqua Tv Ünitesi

Füme rengi ile şık tasarımı mükemmel bir uyum yakalayan televizyon ünitesi, yaşam alanlarınızda fark yaratacak. Modern dekorasyonunuzun tamamlayıcılarından olacak televizyon ünitesi, iki adet yanda bir adet üstte olmak üzere duvara sabitlenen raflara sahip. Bu raflar televizyonunuzu çerçeveleyerek tasarımsal bir bütünlüğü yakalıyor. Özellikle alt sehpa, ve duvar raflarının birbirleri ile uyuşan ölçüleri, simetrik bir dekorasyon oluşturmak isteyen kullanıcıların hoşuna gidiyor. 

Modern televizyon ünitesi şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çektiği kadar, kullanışlılığı ve rafları ile de beğeni topluyor. Geniş bir ic hacim sunan televizyon ünitesi, kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermesine ve kolay erişebilmek istediği eşyalarını bu alanda muhafaza etmesini sağlıyor. Üstelik televizyonun tam üzerinde duracak olan açık rafta da aksesuar, ufak bitkiler ya da kitaplar bulundurulabilir. Modern televizyon ünitesine yakından bakın. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Riva Tv Ünitesi
Odessa TV Ünitesi
Lacoste Tv Ünitesi
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın