HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Denver Tv Ünitesi

Denver Tv Ünitesi

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Denver Tv Ünitesi

Lüks ve ışıltılı yaşam alanlarına kolaylıkla adapte edebileceğiniz, modern televizyon ünitesi, aynalı tasarımı ile yaşam alanlarınıza ışıltı katacak. Televizyon sehpası ve duvar modülü üzerinde yer alan aynalar, televizyon ünitesine şıklık katıyor. Şık olduğu kadar kullanışlı bir tasarıma da sahip olan televizyon ünitesinde çok raf bulunuyor. Hem kapaklı hem de açık rafların yer aldığı bu ünite de kullanıcılar aksesuar, fotoğraf çerçeveleri veya kitaplarını bu bölümlerde muhafaza edebilecek ya da sergileyebilecekler.

Modern televizyon ünitesi iki parçadan oluşuyor. Televizyon sehpası ve duvara monte edilecek duvar modülü tasarımı gereği bir çerçevenin parçalarını oluşturuyor. Bu çerçevenin tam içerisine de televizyon yerleştirilecek alan bırakılarak, modüler bir tasarıma sahip olunmuş oluyor. Modern televizyon ünitesi tasarımı şık ve kullanışlı olduğu kadar, özel frenli menteşeleri ile olası çarpma ve sert kapanma kazalarının da önüne geçmiş oluyor. Göz alıcı yaşam alanları oluştururken dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olacak olan televizyon ünitesine daha yakından bakın. Şimdi ürün bilgi formunu doldurarak taleplerinizi iletebilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Paris Tv Ünitesi
Torino Tv Ünitesi
Mikanos Tv Ünitesi
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın