HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Dolce Tv Ünitesi

Dolce Tv Ünitesi

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Dolce Tv Ünitesi

Şık tasarımıyla yaşam alanlarınızda dikkatleri üzerine çekecek tv ünitesini keşfedin. Dolce tv ünitesi, modern yaşam alanlarına şıklık katması için tasarlandı. Bir televizyon ünitesinden beklenenden fazlasını veren, ünite, aynı zamanda kitaplık ya da açık raflı bir vitrin işlevi de görüyor. Dikey sütun halinde açık raflardan oluşan bölümü, aksesuarlarınızı, fotoğraf çerçevelerinizi veya kitaplarınızı sergileyeceğiniz bir kullanım alanı sunuyor. Modern televizyon ünitesi çok raflı yapısının yanında, 4 adet kapaklı bölmeden de oluşuyor.

Modern televizyon ünitesi aksesuar, biblo, ufak iç mekan bitkileri kullanmayı çokça seven kullanıcıların ilgisini çekiyor. Televizyonun hemen altında bile özel iki adet açık bölme konumlandırılıyor. Böylece kullanıcılar bu alanlara aksesuarlarını yerleştirebileceği gibi, uydu alıcısı, dvd oynatıcı ve android box gibi, multimedya oynatıcılarını da yerleştirebiliyor. Modern televizyon ünitesine şimdi daha yakından bakmak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın