HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Riva Tv Ünitesi

Riva Tv Ünitesi

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Riva Tv Ünitesi

Dinamik ve hareketli bir dekorasyona sahip yaşam alanlarında tercih edilecek olan televizyon ünitesi görenlerin ilgisini çekiyor. Yarım ay şeklinde bir tasarım sahip duvar ünitesi, sade bir duvar rafı ile kombinlenerek, ünitenin genel çerçevesi oluşturuluyor. Hemen aşağısında bulunan televizyon sehpası ile de mükemmel bir uyum yakalayan raflar, birbirleri ile bütünleşik bir tasarıma sahip. Hem açık raf hem de kapalı raf düzenine sahip olan duvar ünitesi, kullanıcısını memnun ediyor. Bu bölümlerde kitap, biblo, aksesuar ve ufak iç mekan bitkileri sergilenebiliyor.

Modern televizyon ünitesi salonlarınıza hareket katacak. Şık olduğu kadar, sağlam ve işlevsel özellikleri olan televizyon ünitesi raf ve kapaklarında, çarpmaya karşı önlem almak adına frenli menteşeler kullanıldı. Modern televizyon ünitesi hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Zenit Tv Ünitesi
Lacoste Tv Ünitesi
Mission Tv Ünitesi
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın