HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Torino Tv Ünitesi

Torino Tv Ünitesi

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Torino Tv Ünitesi

Mermer desenli bir konsepte sahip olan Torino tv ünitesi, aynalı çerçeveleri ile şık ve ışıltılı bir konsept oluşturmanızı sağlıyor. Modern salonlarınıza şıklık katacak, cam çerçevesi ve mermer desenleri kullanıcıları tarafından büyük hayranlıkla izleniyor. Özellikle kullanışlı yapısı ile de takdirleri toplayan televizyon ünitesi arka tarafında duvara sabit iki kapaklı raf ve açık raflardan oluşuyor. Hem kapaklı hem de açık raf ihtiyacını karşılayacak tv ünitesi, bir çok yaşam alanına kolaylıkla uyum sağlayabilecek bir tasarım diline sahip.

Modern televizyon ünitesi dayanıklı ve uzun ömürlü üretim malzemeleri kullanılarak tasarlandı. Bu sayede, uzun yıllar boyunca aynı şıklık ve işlevselliği ile kullanma imkanı sunuyor. Torino tv ünitesi şık ve modern bir salon dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlıyor. Çok büyük ölçü formları olmadığı için genellikle bir çok salona rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Modern televizyon ünitesine şimdi sahip olmak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Kilyos TV Ünitesi
Lacoste Tv Ünitesi
Gold Tv Ünitesi
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın