HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim WhatsApp: +90 530 061 2594 Türkçe / English
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Zenit Tv Ünitesi

Zenit Tv Ünitesi

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Zenit TV Ünitesi

Modern tasarımı ile, yaşam alanlarınızda dikkatleri üzerine çekecek olan, televizyon ünitesi, işlevselliği ve tasarımıyla beğenileri topluyor. Arka taraftaki ünitesi, sol tarafında yer alan açık raflar ile zenginleştiriliyor. Aksesuarları ya da iç mekan bitkilerinizi sergileyeceğiniz bu alan, salonunuza yeni bir soluk katmanızı sağlayacak. Modern televizyon ünitesi arka rafına ek olarak, alt tarafta da üç adet kapaklı rafı bulunuyor. Önemli eşyalarınızı bu alanda muhafaza etmenizi sağlayacak olan televizyon ünitesi geniş bir kullanım alanı da sunuyor.

Modern televizyon ünitesi, daha çok geniş salonlarda tercih ediliyor. Heybetli bir tasarıma sahip olan televizyon ünitesi, bir köşeyi kaplıyor ve direkt olarak salon konseptinize kolaylıkla uyum sağlıyor. Modern tv ünitesi hakkında daha fazla bilgi almak ve yakından bakmak için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Paris Tv Ünitesi
Zenit Tv Ünitesi
Torino Tv Ünitesi
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın