HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Zeus Tv Ünitesi

Zeus Tv Ünitesi

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Zeus Tv Ünitesi

Zeus televizyon ünitesi ışıltılı tasarımıyla, salonlarınızda dikkatleri üzerine çekiyor. Aynalı tasarımıyla, salonlarına ışıltı katarken, ferah bir konsept elde etmenizi sağlıyor. Minimal ölçülere sahip olan televizyon ünitesi, modern yaşam alanlarına tam uyum sağlıyor. Özellikle 3 adet, kapaklı rafa sahip olan televizyon sehpası kullanışlı bir yapıya sahip. Simli yapısı tüm görenlerin ilgisini ve beğenisini kazanan tv ünitesinin metal ayakları ile de dayanıklılığını arttırılıyor. Modern televizyon ünitesi şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çektiği kadar, kullanışlılığı ve rafları ile de beğeni topluyor. Geniş bir ic hacim sunan televizyon ünitesi, kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermesine ve kolay erişebilmek istediği eşyalarını bu alanda muhafaza etmesini sağlıyor.

Modern tv ünitesi hakkında daha fazla bilgi almak ve dekorasyonunuza dahil etmek istiyorsanız, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Zenit Tv Ünitesi
Torino Tv Ünitesi
Paris Tv Ünitesi
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın