HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim WhatsApp: +90 530 061 2594 Türkçe / İngilizce
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odası Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

İnspera Yatak Seti

İnspera Yatak Seti

Ürün Bilgi Formu
İnspera Yatak Seti

Yatak seti modelleri arasından en çok tercih edilen İnspera, şık tasarımı ve konforuyla kullanıcısının beğenisini kazanıyor. Özel tasarımı, kapitoneli işlemeleri ve krem rengiyle mükemmel bir uyumu temsil ediyor. Yatak seti, başlıklı baza, konforlu yatağı, komodin ve yatak ucu pufundan oluşuyor. 

Yatak setinde yer alan baza, hem kalitesi hem de kullanışlılığıyla beğeni topluyor. İstenildiğinde tek, istenildiğinde de çift taraflı açılabilen baza, özel kilit ve koruma sistemi ile olası kazaları önlüyor. 

Uyku setinin içerisinde yer alan yatak ise orta sertlikte bir desteğe sahip. Çok yumuşak bir yatak istemeyen ancak, sert yataklardan da uzak duran kullanıcıların tercih ettiği orta sert bir yatağa sahip. Setin içerisinde yer alan sandıklı puf, derin hacmi ile kullanıcısını memnun ediyor.

İnspera yatak seti hakkında fiyat ve daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Talebiniz doğrultusunda, satış temsilcilerimiz sizleri bilgilendirmek adına tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Passio Yatak Seti
Aura Yatak Seti
Valora Plus Yatak Seti
Mağazamızı sanal tur için tıklayınız