HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Prato Yatak Seti

Prato Yatak Seti

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Prato Yatak Seti

Lüks yatak seti, konforlu bir kullanımı vaad ediyor. Setin içerisinde yer alan başlıklı bazası ve mükemmel konforu kullanıcılarına sunan prato yatağı beğeninizi kazanacak. Yatak setinin öne çıkan özellikleri arasında, turuncu rengi ile yaşam alanlarınıza renk katmaya geliyor. Özellikle güvenlikli amortisör sistemi, bazanın güvenilirliğini arttırırken, birbirinden bağımsız olması, işlevsel bir kullanım sunuyor. Bazanın kapitoneli başlığı ise, takıma şıklık katarken, opsiyonel olarak satın alabileceğiniz, yatak ucu pufu ve komodini ile mükemmel bir uyumu temsil ediyor. 

Prato yatak seti içerisinde yer alan, prato yatak orta yumuşaklık sunuyor. Ne çok yumuşak ne de sert bir yatak tercih etmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Yatak seti hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya, direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştireceğiz. 

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Alegra Yatak Seti
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın