HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Koltuk Takımları Köşe Takımları Yemek Odaları Yatak Odaları
Aksesuar
Tv Üniteleri Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Yatak Odaları Koleksiyonu

Yatak Odası Takımları

Onlarca yatak odası takımı arasından hayallerinizdeki dekorasyonu oluşturmak için birbirinden şık modelleri keşfedebilirsiniz. Bu keşif esnasında yatak odası modellerinin tasarımına dikkat edeceğiniz kadar, konforuna, kullanışlı yapısına ve güvenliğine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Sağlam ve dayanıklı bir yatak odası takımı tercih ederek uzun yıllar boyunca kullanacağınız bir mobilyaya sahip olurken, olası kazaların da önüne geçmiş olacaksınız.

İşlevsellikleri ile de bir çok özelliğe sahip olabilen yatak odaları içerisinde, gardırop, karyola ve baza, makyaj aynası, şifonyer ve komodinlerin ayrı ayrı yarar sağladığı özellikler bulunmaktadır. Seçiminizi yaparken, kullanım alanınıza uygun modelleri seçmeli ve işinize yarayacak özellikte olan modelleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. 

Yatak odası takımı seçerken, mobilyaların her birisinin işlevselliklerini, tasarımına ve özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Gardıropların iç dizaynına, sağlamlığına ve dekorasyonuna dikkat edebilirsiniz.

Baza ve karyolanızın sağlamlığına dikkat ederken işlevselliğine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Ne kadar eşyanızı alacağı, bazanızın güvenliği gibi önemli etmenler bulunmaktadır. 

Komodin, şifonyer ve makyaj aynası gibi diğer mobilyaların da seçimi oldukça önemli olacaktır. Makyaj aynasının işlevselliği, komodinlerin tasarımının yanında özellikleri, şifonyerin iç hacmi ve kapladığı alan gibi detaylara dikkat etmeniz gerekecektir. 

MDF Yatak Odası Takımları


Birbirinden şık yatak odası takımları arasından içinize sinen ve istediğinizi veren modeli seçebilirsiniz. Ancak sağlamlığı ile de MDF yatak odası modellerini keşfetmenizi öneriyoruz. Mission mobilya olarak sağlamlık ve kalite en önemli kriterlerimiz arasında yer almaktadır. Lüks ve göz alıcı yaşam alanları oluşturmak için birbirinden şık yatak odası modellerini inceleyebilirsiniz, ancak kalite ve sağlamlık bir adım daha önde olacaktır. MDF yatak odaları da istediğiniz sağlamlığı ve kaliteyi kullanıcılarına sunarken, uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla da kullanıcısını memnun ediyor. 

Olası deprem ya da afetlerden en az etkilenmek adına, ayakları yere sağlam basan, kolay kolay sallanmayan ve devrilme riski az olan yatak odası takımlarını seçebilirsiniz. Yatak odası takımlarının parçaları arasında yer alan gardıroplar büyüklüğü ve ağırlıkları ile bilinmektedir. Olası bir depremde devrilme riskine karşın sağlam, sarsıntılardan zarar görmeyecek bir yapıda olması, hayat kurtarıcı bir özelliktir. Bu sebeple sunta malzemeden üretilmiş yatak odası takımları yerine, daha ağır ve sağlam MDF yatak odası takımlarını tercih edebilirsiniz. MDF levhalar da kendi içlerinde kalitelere ayrılmıştır. Mission mobilya olarak birinci sınıf kalitede MDF levha kulllanarak kullanıcılarımızın yaşam alanlarında uzun ömürlü ve dayanıklı mobilyalar kullanmasını sağlıyor.

Blog

Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın