HakkımızdaBlogTeslimat ve MontajYurtdışı SevkiyatMimarlık Hizmetiİletişim Anında Alışveriş Kredisi TR / EN
MISSION
Türkçe/ İngilizce
×
Yemek Odaları Yatak Odaları Koltuk Takımları Köşe Takımları Tv Üniteleri
Aksesuar
Yatak - Baza Genç Odaları Sehpalar Blog Hakkımızda Teslimat ve Montaj Mimarlık Hizmeti Yurtdışı Sevkiyat Yasal Uyarılar İletişim

Ayasofya Yatak Odası

Ayasofya Yatak Odası

Ürün Bilgi Formu
Bizi Arayabilirsiniz: +90 (212) 675 01 14
WhatsApp:  +90 530 061 2594
Ayasofya Yatak Odası

Modern yatak odası takımı, sağlamlığı ve şık tasarımıyla ön plana çıkıyor. Göz alıcı detayların ince bir işçilikle vurgulandığı, yatak odası takımının tasarımı aynalar üzerine kurulu. Yatak odası takımı, şıklığını aynalardan alıyor. Gardırop, şifonyer ve komodinlerde yer alan ayna detayları takıma şıklık katıyor. 

Tamamen dayanıklı malzemeden üretilen modern yatak odası, sağlam ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Tüm Mission Mobilya modellerinde olduğu gibi Ayasofya yatak odası takımı da yaşam alanlarınıza şıklık katmaya geliyor. 

Modern yatak odası takımı, şık gardırop, komodin, bazalı karyola ve aynalı şifonyerden oluşuyor. Takıma kullanıcıların isteklerine bağlı olarak modern aksesuar modelleri de dahil edilebiliyor. Modern yatak odası takımı fiyat ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Talebiniz doğrultusunda deneyimli satış danışmanlarımız tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

İlgilenebileceğiniz Ürünler

Liva Koltuk Takımı
Mission Tv Ünitesi
Arty Yemek Odası Takımı
Mağazamızı Sanal Tur İle Gezmek İçin Tıklayın